rodiklisDUKIeškotiRegistruotisPrisijungti

Share | 

Departamento vadovės kabinetas

Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutoriusPranešimas
Masha Ivanova
Magijos Ministerijos darbuotoja(s)

Pranešimų skaičius : 1015
Taškai : 9332
Registracijos data : 2011-03-23

RašytiTemos pavadinimas: Re: Departamento vadovės kabinetas   Tr. 08 10, 2011 1:24 am

- Oh, šiame kabinete tokia tu vienintelė, - sukrizeno, pastebėjusi merginos apsidairymo metu į ją krypstantį Ivės žvilgsnį. - Soooooo? - sumirksėjo, patogiau įsitaisydama sofutėje tarp pagalvėlių ir gurkštelėjusi gėrimo, nukreipė akis į merginą. - Kaip tu čia taip? - kilstelėjo antakį, norėdama sužinoti Ivės orientacijos pakeitimo priežastis.

Pranešimų skaičius : 220
Taškai : 8072
Registracijos data : 2011-07-28

RašytiTemos pavadinimas: Re: Departamento vadovės kabinetas   Tr. 08 10, 2011 1:49 am

-kvaila istorija su buvusiu vaikinu ir jo tuometine pana.
sukrizeno prisimindama.
-bet daugumai ji visai nepatinka, taigi nesivarginsiu pasakoti.
šyptelėjo žiūrėdama į Mashą.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Masha Ivanova

RašytiTemos pavadinimas: Re: Departamento vadovės kabinetas   Tr. 08 10, 2011 3:07 am

- Manau tu jau įsitikinai, kad aš visai kitokia nei daugelis, sooo gali išbandyt mane, - sukikeno. - Aišku nepasakok, jeigu nenori, - skubiai pridūrė, ant staliuko pastatydama tuščią savo taurę.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Departamento vadovės kabinetas   Tr. 08 10, 2011 3:19 am

-taip. įsitikinau.
šyptelėjo ir įsipatogino sofutėje.
-naa...-prisimerkė pasinerdama į prisiminimą.-tai buvo vakaras. su Dereccu buvom susitarę, kad praleisim pas jį naktį. norėjau padaryti jam mažytę staigmeną ir įėjau į jo namus nesibeldusi. tada užsėlinau į jo kambarį ir... pamačiau jį lovoj su kita mergina. tu neįsivaizduoji ką jis tada padarė. jis mane su ja supažindino ir pasakė, kad tikisi, jog būsim geros draugės.
Ivė prunkštelėjo nuo tokios idėjos. net dabar tai skambėjo juokingai.
-kitą vakarą susiradau jos namus ir atėjau sakydama, kad esu jos draugė. ir tada jos kambaryje ją išprievartavau.
sukrizeno prisimindama merginos išraišką, kai Ivana pasakė ką ruošiasi daryti.
-Po to paskambinau Dereccui ir pasakiau, kad su jo panele praleidom nuostabią naktį. ir nuo tadaa aš mėgaujuosi merginų draugija.
šyptelėjo ilgesingai pasižiūrėdama į savo tuščią taurę.
Atgal į viršų Go down
Masha Ivanova

RašytiTemos pavadinimas: Re: Departamento vadovės kabinetas   Tr. 08 10, 2011 3:39 am

Iki Ivės prunkštelėjimo įdėmiai klausiusi istorijos, merginai padarius pertrauką, akivaizdžiai pasipiktinusi Derecko veiksmais.
- Jeigu po to, kai aš užtikau saviškį su kita, jis būtų pasiūlęs man su ja susidraugauti, jam jau senai būtų atliktas kastracijos seansas, - susiraukė. Išgirdusi kitą istorijos pusę, tik iškėlė antakius. Ne tai, kad buvo lengvai šokiruota ar kažkaip nustebinta,tiesiog mergaitiškas išprievartavimas skambėjo labai keistai.
- Well, manau kad mums reikia dar išgerti, - sumirksėjo. Pasiekusi butelį, pirštus apvyniojo aplink jo kaklelį ir vynu pripildė abi taures.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Departamento vadovės kabinetas   Tr. 08 10, 2011 3:43 am

-aš norėjau, bet žinai. aš burtininkė, jis burtininkas. būtų sunku.
turėdama omeny kastraciją sumurmėjo ir šyptelėjo.
-o, būtų nuostabu. prisiminus jo snukelį...
papurtė galvą ir padėkojusi gurkštelėjo vyno.
Atgal į viršų Go down
Masha Ivanova

RašytiTemos pavadinimas: Re: Departamento vadovės kabinetas   Tr. 08 10, 2011 3:53 am

- Žinai, aš tave beveik suprantu, mieloji, - atsiduso, į rankas pasiimdama savo taurę ir atsilošdama sofoje. - Turiu omenyje tą jausmą, kai tave išduoda, o ne norą išprievartaut merginą, - krizendama pridūrė. - Tarp kitko. Žmonių su Derrecko vardais čia nedaug ir vienas tokių dirba čia, ministerijoj, - kiek prisimerkė. - Ar tik nebus čia tas tavo? - kilstelėjo antakius.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Departamento vadovės kabinetas   Tr. 08 10, 2011 3:57 am

-tai... per daug skauda.
menkai šyptelėjo abiejomis rankomis apglėbdama taurę.
-čia? ministerijoj? Burtonas? negali būt.
stipriai užsimerkė ir sukando dantis.
Atgal į viršų Go down
Masha Ivanova

RašytiTemos pavadinimas: Re: Departamento vadovės kabinetas   Tr. 08 10, 2011 4:00 am

- Oi, mieloji, nenorėjau tavęs nuliūdinti, - prikando lūpą, Ivei užsimerkus. Viena ranka laikydama savo taurę, kitą uždėjo merginai ant skruosto ir jį paglostė. - Užtat dabar galėsi jam atkeršyti dar kartą, tiesa? - sukikeno, visomis išgalėmis bandydama pakelti Ivės nuotaiką.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Departamento vadovės kabinetas   Tr. 08 10, 2011 4:02 am

-oh, aš neliūdžiu.
atsimerkė ir nusišypsojo. ne, rimtai, Ivė nemoka ilgai liūdėt.
-dar kartą? jis drįso turėti dar vieną merginą?
nusijuokė jau įsivaizduodama jo rožą, kai atėjęs pas savo draugę, randa jas abi lovoj.
Atgal į viršų Go down
Masha Ivanova

RašytiTemos pavadinimas: Re: Departamento vadovės kabinetas   Tr. 08 10, 2011 4:07 am

- Tada puiku, - nusišypsojo, iš lėto patraukdama ranką nuo merginos skruosto ir gurkštelėdama vyno. - Ummmm nenoriu būt kažkokiu pranašu, beeeet... - nutęsė, įsmeigdama žvilgsnį į Ives akis ir sumirksėdama. - ...berods mačiau kaip kartą kitą jis į savo kabinetą tempėsi merginas, - prikando lūpą.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Departamento vadovės kabinetas   Tr. 08 10, 2011 4:11 am

-mmm.... skamba puikiai. naujų merginų sąrašas man.
sukrizeno atsigerdama dar vyno.
-gerai, užteks apie jį. dabar norėčiau sužinoti ką nors apie savo darbdavę.
Atgal į viršų Go down
Masha Ivanova

RašytiTemos pavadinimas: Re: Departamento vadovės kabinetas   Tr. 08 10, 2011 4:20 am

- Net nežinau ar tavo "aukoms" pasisekė ar ne, - tyliai sukikeno, gurkšteldama savo gėrimo. - Ummm... - nutęsė Masha, palikdama tylą. - Net neįsivaizduoju nuo ko reikėtų pradėt, - nusijuokė.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Departamento vadovės kabinetas   Tr. 08 10, 2011 4:23 am

-aišku pasisek. turiu daug patirties.
kiek nešvankiai sukrizeno ir atsigėrė dar vyno.
-naa... galim pradėti nuo to, kad yra byloje. kur gimei, augai, mokeisi... o tada jau arčiau asmeninių dalykų.
Atgal į viršų Go down
Masha Ivanova

RašytiTemos pavadinimas: Re: Departamento vadovės kabinetas   Tr. 08 10, 2011 6:55 pm

Sukrizenusi kartu su Ive, gurkštelėjo savo vyno ir pustuštę taurę pastatė ant staliuko.
- Taaaaaaip... - nutęsė balsę žodžio centre ir kiek prisimerkė. - Gimiau Rusijoj. O jei tiksliau, tai prie Baikalo, - nusišypsojo. - Šiaip... aptūrėjau nelabai lengvą vaikystę, - sumurmėjo, nukreipdama akutes į vyną savo taurėje. - Mano tėvai žuvo autoavarijoje kai buvau mažytė, todėl visą likusį pragyvenau skirtingose rankose. Tikriausiai dėl to, jog buvau burtininkė, kaip ir mano motina, manęs niekas iš giminių nenorėjo laikyt pas save per ilgai, - gūžtelėjo pečiais ir vėl grąžinusi žvilgsnį ties Ivės akimis, šyptelėjo. - Žodžiu, galiausiai palikau gimtą šalį ir persikėliau į Angliją, kur įstojau į Hogvartsą, kaip man ir priklausė. Taaaaaip, iš pradžių buvo žiauriai sunku, bet kažkaip apsipratau, susiradau nemažai draugų... - nutęsė, neužsimindama apie tai, jog Mashos draugais dažniausiai tapdavo vaikinų kompanijos, - ...ir kažkaip pabaigiau mokyklą, - sukrizeno. - Dabar asmeniniai dalykai, taip? - kilstelėjo antakį, norėdama pasitikslinti. - Man atrodo, kad ir taip giliai prie jų prisikasiau, - išsišiepė. - Anywaaay... po Hogo baigimo vėl grįžau į Aziją, pasitrankiau po Europą, po vienos audringos nakties susituokiau su kažkokiu gruzinu, - sukikeno. - Su juo išsiskyriau po berods savaitės.
Tada nukreipė akis į savo bevardį pirštelį. Visada ant jo nešiodavo tą pigų paauksuotą gruzino žiedą, bet po to, kai Andrew Kanuose tą metalo gabalėlį pakeitė į labai prabangų žiedelį, ant bevardžio piršto nešiodavo būtent jį.
- Tada teko pasedėt už grotų,tiesa labai neilgai, tada vėl grįžau į Angliją, tada... tada mane išdavė brangus žmogus, - prikando lūpą. - Po to išvykau kuo įmanoma toliau, nenorėjau daugiau matyti jo snukelio, - atsiduso ir į rankas pasiėmė taurę, iš kurios gurkštelėjo. - Paskui gavau pasiūlymą dirbt ministerijoj, kurio tiesiog negalėjau atsisakyti. Tada ir VĖL grįžau į Angliją ir nuo šitos vietos mano gyvenimas labai komplikuotas, - su šiokiu tokiu liūdesiu šyptelėjo.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Departamento vadovės kabinetas   Tr. 08 10, 2011 7:05 pm

Visą laiką įdėmiai klausiusis Mashos pasakojimo, Ivė, kaip ir jai būdinga, susigraudino toje vietoje, kur Ivanovos tėvai mirė. ir tada dar porą vietų. kramtydama lūpą išgėrė beveik pusę vyno, kuris buvo stiklinėje.
-tu tokia stipri moteris...
šniurkštelėjo nusivalydama akių kampučius.
Atgal į viršų Go down
Masha Ivanova

RašytiTemos pavadinimas: Re: Departamento vadovės kabinetas   Tr. 08 10, 2011 7:21 pm

- Ne ne ne, - papurtė galvą, paprieštaraudama. - Tu net neįsivaizduoji kiek kartų buvau išskydus, aš tikrai ne stipri, - sukikeno. Nužvelgusi susigraudinusią Ivę, šyptelėjo. - Bet ačiū už komplimentą,

RašytiTemos pavadinimas: Re: Departamento vadovės kabinetas   Tr. 08 10, 2011 7:26 pm

-bet tu dabar čia, o tai reiškia, kad tu stipri.
suklapsėjo akutėm ir nusišypsojo.
-mėgstu sakyti komplimentus gražioms moterims.
Atgal į viršų Go down
Masha Ivanova

RašytiTemos pavadinimas: Re: Departamento vadovės kabinetas   Tr. 08 10, 2011 10:57 pm

Plačiai nusišypsojusi, iš to sau visai nebūdingo ir netinkančio kuklumo, nuleido akutes ties savo keliais.
- Dar niekada neteko to išgirsti iš moters, - kikendama prisipažino. Pakėlusi žvilgsnį į Ivę, atsikrenkštė ir sumirksėjusi, kilstelėjo savo taurę. - Už gražias moteris, - išsišiepė. Prie lūpų pridėjusi taurę, išgėrė visą joje buvusį likusį vyną ir pastatė taurę ant staliuko. - Viskas, man šiandien užtenka, - pareiškė, nors butelis vyno ko gero buvo nugertas dar ne daugiau nei iki pusės.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Departamento vadovės kabinetas   Tr. 08 10, 2011 11:03 pm

-Už gražias moteris.
pakartojo ir pribaigė vyną taurėje.
-man buvo gana prieš dvi taures. aš darbo vietoje.
sukrizeno pakildama iš sofutės. pasitvarkiusi drabužius, pasisuko į Mashą.
-Jeigu ko nors reikės, panele Ivanova, tik pakvieskit.
šyptelėjo.
Atgal į viršų Go down
Masha Ivanova

RašytiTemos pavadinimas: Re: Departamento vadovės kabinetas   Tr. 08 10, 2011 11:17 pm

- Bet tu dirbi man, tai... - sukikeno, taip pat pakildama iš savo vietos. - Oh, turbūt dar nepadėkojau už atneštus dokumentus, - sumirksėjo, rankute mosteldama į Ivės atneštą popierizmą ant stalo. - Beabejo, - nusišypsojo.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Departamento vadovės kabinetas   Tr. 08 10, 2011 11:24 pm

Susilaikiusi nuo pakštelėjimo Mashai į lūpas, ivė kukliai nusišypsojo.
-nėra už ką.
tada pamojavo ir savo mažais žingsneliais išėjo iš kabineto.
Atgal į viršų Go down
Masha Ivanova

RašytiTemos pavadinimas: Re: Departamento vadovės kabinetas   Tr. 08 10, 2011 11:28 pm

Į pamojavimą atsakiusi pamojavimu, žvilgsniu nusekė Ivę iki kol ji paskui save uždarė duris ir šyptelėjo. Nuo staliuko nurinkusi taures, sandariai uždarė nebaigtą vyno butelį ir viską padėjo į spintutę, o pati įsitaisė prie savo stalo ir pradėjo pildyti visą dokumentaciją.

Pranešimų skaičius : 1043
Taškai : 8415
Registracijos data : 2011-06-09

RašytiTemos pavadinimas: Re: Departamento vadovės kabinetas   Sk. 08 14, 2011 11:28 pm

Pasibaigus darbo laikui, kaip ir buvo susitarta, Andrew atėjo prie Mashos kabineto. Porą kartų pabeldęs į duris, laukė atsakymo.

Saulius Poška apie Hogvartsą
Spoiler:

Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://www.talk4ever.lt/
Masha Ivanova

RašytiTemos pavadinimas: Re: Departamento vadovės kabinetas   Sk. 08 14, 2011 11:34 pm

Visai nepasiydama to, kad šiandienos darbo valandos jau baigėsi, Masha ir toliau dirbo ties gautais dokumentais. Išgirdusi beldimą, net nepakėlė akių nuo pasirašinėto popierizmo, tik sumurmėjo "prašom".

RašytiTemos pavadinimas: Re: Departamento vadovės kabinetas   

Atgal į viršų Go down

Departamento vadovės kabinetas
Atgal į viršų 
Puslapis 78Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next